Dilek Sürücü Kursları tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Kursumuz B (otomobil), B(Engelli), B (Otomatik)- A1,A2,A (motosiklet), D (Otobüs), D1(Minibüs),  C (Kamyon) CE (Tır, Çekici), G (İş makinesi) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. Eğitimlerimiz 28 kişilik ferah sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz, güler yüzlü ve samimi bir kurs ortamı sunmaktadır. Dilek Sürücü Kursları bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır. Kursiyerlerimize güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek öncelikli misyonumuzdur.

Sınavlarda yüksek başarı oranı yakalayan Dilek Sürücü Kursları olarak, tecrübeli direksiyon öğretmenlerimiz ve son model araçlarımız eşliğinde güven duygusunu garanti etmekten mutluluk duyuyoruz.

Opel Corsa, Volkswagen Polo, Golf, Citroen C3, Renault Clio4, Ford Fiesta, Yamaha MT-07, BMC Pro 827, Otokar Sultan marka araçlarla akan trafikte verilen direksiyon eğitimi süresince sürücü adayımızın trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp “Bilinçli Sürücü” olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi Dilek Sürücü Kurslarının başlattığı trafik eğitim seferberliği ile olacaktır. Dilek Sürücü Kursu trafik eğitimi, seminerler, broşür, kitapçık, CD ,projeksiyon makinesi ile ders sunumu gibi eğitim materyalleriyle hizmet edecektir.